Kurzy na zlepšení života

Vaše štěstí je pravděpodobně vaším nejcennějším vlastnictvím. Scientologické kurzy na zlepšení života poskytují nástroje na dosáhnutí štěstí, které chcete.

Díky těmto kurzům na zlepšení života budete vědět, jak uspět ve vztazích, manželství, rodině a v oblasti financí, získáte přesné znalosti jak překonat vzestupy a pády, jak vědět, komu důvěřovat, jak organizovat svůj život, jak dosáhnout své cíle.

S těmi pravými vědomostmi a skutečnými nástroji můžete dát do pořádku cokoliv, co je potřebné ve vaším životě napravit, a to dobré můžete ještě více zlepšit.

Jsou založené na základních objevech o existenci – na přelomových objevech, které poskytují odpověď na ty nejpalčivější otázky v našich životech.

Dohromady je těchto kurzů dvacet. Každý se zaměřuje na nějakou konkrétní část života a každý obsahuje fakta a nástroje, které upravují danný aspekt života do podoby, jakou má mít.

Ověřte si výsledku kurzů – Co o těchto kurzech říkají ti, kteří jimi prošli u nás ve studovně v Plzni?

Jak se do kurzu přihlásit?
Stačí zavolat na telefon 774 320 664.

Kurzy jsou rozděleny na 5 oblastí, zde je jejich popis a pak následují konkrétní kurzy:

Etika a přežití
– zde najdete kurzy, které vám pomohou tlepšit vztah k sobě, lidem kolem sebe a okolí všeobecně. Najdete v nich informace jak rozpoznat komu důvěřovat, jak jednat v různých situacích. Naučíte se sebedůvěru a nebo zákony vytváření porozumění a emocí.

Cíle a účely
– zde najdete kurzy, které pomáhají motivovat sebe a nebo ostatní, naučí vás plánovat a organitovat. Nakjdete v nich rady jak být vůdcem a efektivně dosahovat cílů. Zjistíte jak postupovat krok po kroku k úspěchu.

Přežití a prosperita
– zde najdete kurzy, které vám pomohou překonat situace finančního stresu, vytvořit finanční jistotu a dají vám postupy jak vytvořit prosperitu kdykoliv a kdekoliv.

Manželství
– zde najdete kurzy, které vám dají užitečné rady jak tvořit ve vztahu, co dělat aby i po delší době bylo manželství úspěšné. Najdete v nich pravidla šťastného manželství/partnerství nebo co udělat abych si udržel kvalitní vztah. Také vám pomohou zachránit už upadající manželství.

Děti
– zde najdete kurzy, které vám dají náhled jak připravit vše aby vaše miminko bylo šťastné. Naučíte se jak komunikovat a jednat s dětmi, aby byli vždy vaši najlepší kamarádi. Najdete v nich mnoho rad co stojí za úspěšnou vychovou a naopak za neúspěchem ve výchově.

Konkrétně jde o tyto kurzy:

Etika a přežití
Překonávání vzestupů a pádů v životě
Osobní hodnoty a integrita
Jak zlepšit vztahy s ostatními
Jak vědět komu důvěřovat
Jak dosáhnout sebedůvěru

Cíle a účely
Jak získat motivaci
Vzorce pro život
Nástroje pro organizování k úspěchu
Efektivní organizování času
Jak si stanovovat a dosahovat svoje cíle
Nástroje pro efektivní vůdcovství

Přežití a prosperita
Překonávání finančního stresu
Nástroje pro finanční jistotu
Principy prosperity

Manželství
Jak vytvořit úspěšné manželství
Jak si udržet šťastné manželství
Jak zachránit manželství

Děti
Jak mít šťastné miminko
Úspěšná výchova dětí
Jak úspěšně vychovávat dospívající mládež

Jak se do kurzu přihlásit?
Stačí zavolat na telefon 774 320 664.

Potřebujete poradit?

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše zpráva