Co říkají lidé

152347Cítím se svěží, chci se zase vrhnout do věcí v životě a vím, že to zvládnu. Všechny chemikálie, zbytky sprchového gelu, anestetické látky ze zubařských zákroků, všechno.

Pavel M., 7. 10. 2016 – celý dopis k přečtení zde

Pavel absolvoval kurz „Purifikační rundown“

152441Vím, že purifikační program pro mě byl tou nejzásadnější věcí. Moje tělo je čisté od všech drog, alkoholu a ostatních toxických látek. Díky purifu jsem objevila krásu světa

Iveta Č., 8. 8. 2015 – celý dopis k přečtení zde

Iveta absolvovala kurz „Purifikační rundown“

152508Cítím se skvěle, jsem vnímavější vůči svému okolí, mám obrovské množství energie a stále dobrou náladu. Získala jsem větší jistotu v tom, co v životě chci, mám mnohem méně pochyb, že dosáhnu čehokoli, co budu chtít.

Lenka B., 3. 8. 2016 – celý dopis k přečtení zde

Lenka absolvovala kurz „Purifikační rundown“

153044Tady jsem si uvědomil, že mě mnoho lidí v mém okolí může ovlivňovat. Přišel jsem na to, že mě spousta lidí stahuje dolů, ale pořád to vyvažují ti, kteří se mě snaží podpořit a povzbudit.

Dominik J., 15. 10. 2016 – celý dopis k přečtení zde

Dominik absolvoval kurz „Zvládání neúspěchů“

153701Hele, pecka. I když jsem to už dříve četl, teď mi to v novém kurzu líp docvaklo jak krásně ovlivnit životní úroveň produkcí, rychlostí, výměnou v nadbytku.

Honza Š. – celý dopis k přečtení zde

Honza absolvoval kurz „Scientologické principy prosperity“

152738V tomto kurzu jsem se naučil, jak vztah vytvářet, aby byl šťastný, harmonický, jak zamezit, či spíše rozeznat negativní vlivy zvenčí, které by mohly manželství poškodit.

Marek L. – celý dopis k přečtení zde

Marek absolvoval kurz „jak vybudovat úspěšné manželství“

152951Největší přínos pro mne bylo, že PTS stav není špatný, ale špatné je ho nezvládat a nenechat si pomoci.

Monika K., 15. 10. 2016 – celý dopis k přečtení zde

Monika absolvovala kurz „PTS/SP“

Dneska vím, že právě studiem a prací na sobě mohu svůj staCerna vzestupy a pady v zivotev zlepšit a porazit osoby, které utlačují ostatní. V začátku kurzu jsem si myslela, že žádné řešení neexistuje a na konci jsem ho našla. Když chceš porazit ty, kteří pracují na tom, abys ty selhal, tak vzkvétej a prosperuj.

Iveta Č. – celý dopis k přečtení zde

Iveta absolvovala kurz „Překonávání vzestupů a pádů v životě“

jlTo, co jsem zažil v průběhu nápravy života se dá shrnout tak, že jsem nežil, jen jsem se neustále něčím trápil. Je to velká úleva, když vím, že žiju.

Josef L., 4. 2. 2016 – celý dopis k přečtení zde

Josef absolvoval auditing „Náprava života“

psV tomto stupni jsem plně pochopil, co problém je, jaká je jeho anatomie a to, jak problém vznikne, jakou roli v něm hraju a jak ho mohu vyřešit. Problém je jako sněhová koule – neřeší-li se, nabaluje se, zvětšuje se.

Petr S., 27. 2. 2016 – celý dopis k přečtení zde

Petr absolvoval kurz „Stupeň 1 – release problémů“

dpUvědomila jsem si, jak důležité jsou osobní hodnoty a jasné cíle, za kterými se dá skvěle dojít. Díky tomu, že jsem zvládla vlastní prohřešky, jsem na sobě pocítila příval zodpovědnosti s chutí je vyřešit a nebát se je napravit.

Dominika P. – celý dopis k přečtení zde

Dominika absolvovala kurz „Osobní hodnoty a integrita“

jsMůj život se zlepšil o několik stupňů, cítím na sobě takový pokrok, takovou sebejistotu, že se mi o tom ani nesnilo. Mám kontrolu nad tím, co dělám a zároveň vidím, že si vytvářím budoucnost a jdu za svými cíli, které jsem si stanovil a nebude to jinak.

Jiří S., 24. 2. 2016 – celý dopis k přečtení zde

Jiří absolvoval kurz u nás v Dianetickém centru Plzeň

zrŠel jsem studovat kurz, protože mě v určitých ohledech štvala moje dcera a nevěděl jsem, co s ní a byl jsem zbytečně naštvaný. Moje výchova přece není špatná! Byla. Budu dceři dávat více lásky, protože láskou člověk dítě nezkazí.

Zdeněk R. – celý dopis k přečtení zde

Zdeněk absolvoval kurz „Úspěšná výchova dětí“

jkDlouho jsem vnímal, že se mi věci dějí, že na něco čekám a ono se to buď stane nebo nestane. Následovala vnitřní rezignace. Teď si jdu za tím, abych se měl lépe

Josef K., 6. 8. 2015 – celý dopis k přečtení zde

Josef absolvoval auditing „Náprava života“

jlNikdy by mě nenapadlo, že statistika může být tak přínosná. Pořád ji někdo po mně v práci chtěl a já nechápala ten správný význam. Teď naopak budu statistiky tvořit pro sebe. Vzorce kondic použiji pro svoje podnikání.

Jana L. – celý dopis k přečtení zde

Jana absolvovala kurz „Vzorce pro život“

 

S technologií L. Rona Hubbarda (LRH) jsem se setkal v roce 2008, kdy jsem se „náhodou“ 🙂 potkal s majitelem plzeňského centra. V té době jsem sportoval, studoval a po víkendech 1x – 3x v měsíci jezdil po tanečních akcích, kde jsem se dostal k drogám. Ty se se mnou táhly cca 3 roky, kde můj život šel postupně směrem dolu, ale to jsem v té době neviděl. Můj život byl jedna velká párty s denním tréninkem atletiky a nezodpovědným studiem VŠ.

Po vyhodnocení oxfordského testu jsem to dostal černé na bílém. Na základě toho jsem se rozhodl nastudovat kurz Osobní hodnoty a integrita. Tento kurz byl pro mě zlomový. Zjistil jsem, že mnoho věcí, které dělám, dělám sám proti sobě a svému přesvědčení, proti svému okolí a bohužel i proti opravdovým přátelům. Drogy jsem díky tomuto kurzu přestal brát a uvědomil jsem si, co vše to se mnou udělalo.

Od té doby jsem absolvoval mnoho přednášek, seminářů a nastudoval další kurzy a knihy od LRH do života, které mě postupně dostali do stavu, který jsem předtím neznal – zodpovědnost za sebe své okolí, opravdová komunikace s lidmi, jak správně a efektivně studovat, lepší kontrola svých činností, plánování a plnění osobních cílů, duševní vyrovnanost, větší chuť do života, jak zvládat práci a jak mohu pomoci druhým.

Od té doby se můj život o 1000% změnil k lepšímu. Dostal jsem chuť na sobě pracovat, v mém životě se mi stabilně daří a mohu pomáhat ostatním, což jsem měl v sobě zakódované a díky LRH jsem to našel mám nástroje pro zvládání života.

Držte si svůj vlastní názor a zkušenosti, nenechte si do toho, co je pravda pro vás, od nikoho kecat. To je jediné, co mě osobně brzdilo a už nikdy brzdit nebude. Děkuji teamu Dianetického centra v Plzni za jejich svělou práci a ochotu pomáhat lidem a zlepšovat jejich životy.

S pozdravem všem dobrým lidem

L. B. z Plzně

 

Můj ŽIVOT byl trochu smutný, neuměla jsem se radovat a viděla jsem spíš
negativní věci, které se kolem mě dějí, měla jsem spoustu strachů-o své
děti, rodinu, o zdraví, o přátele, o majetek, to všechno způsobovalo jeden
velký stres v mém životě. Neuměla jsem si poradit v běžných situacích jako
je výchova dětí, vztahy s rodiči, s partnerem, jak nastavit procesy ve svojí
firmě, aby prosperovala a hlavně jak vést spokojený a radostný život? Co je
vlastně jeho smyslem?
Nedokážu ani slovy popsat, jak báječné je vidět svět růžový a ne šedivý,
jaké to je, když věci fungují podle toho, jak si to přejete, ať už ve firmě,
tak v rodině. Nejvíce by vám o tom mohl povědět můj manžel, znal mě jako
věčně smutnou a nespokojenou osobu, nevěří svým očím, že se dokážu každý den
smát a vidět svět optimisticky, i přes to, že jsme se měli vždycky moc rádi,
trávili jsme život v hádkách, myslím, že bez LRH bychom to dodnes považovali
za normální, ale normální to není. Normální je skvěle komunikovat, nehádat
se a dávat si pocit jistoty a úcty-a věřte nebo ne, jde to! Na technologii
LRH obdivuju, že je naprosto jednoduchá, praktická a že z nás dělá
šťastnější bytosti.

S přáním pěkného dne,

Bc. Jana S.

 

Před 6 lety se mi začalo z nejasných důvodů dařit hůř než dříve. Byl jsem často nemocný a měl obavy, které byly vlezlé a neurčité. Snažil jsem se přijít na to, proč to tak je, ale moc se to nelepšilo. Navštívil jsem tedy asi před 2 lety DC v Plzni a udělal si test osobnosti, který dopadl tak jak jsem se tehdy cítil. Zúčastnil jsem se přednášky Anatomie lidské mysli a začal studovat kurzy. Dozvěděl jsem se, jak moc je důležité umět komunikovat, jaká je spojitost mezi tím být čestný a nemocemi, které pramení z nečestnosti a z nekomunikovaného útlaku od okolních lidí. Snažil jsem se neustále používat to, co jsem si nastudoval a cítil se z toho lépe. Najednou jsem se stal více klidným a jistým a začal jsem těmto technikám plně důvěřovat. A tak jsem absolvoval Nápravu života, kde jsem si přišel na spousty důležitých zisků. Každý den po tomto procesu jsem se cítil skvěle, v přítomnosti, bez vkrádavých myšlenek. Po dokončení jsem si znovu udělal test osobnosti, který vyšel o poznání lépe než-li tehdy a naprosto korespondoval s tím, jak jsem to cítil já. Každému to doporučuji a přeji si, aby se každý mohl zlepšit, tak jako já.

S pozdravem

D. P. z Plzně