Co říkají lidé

Seminář Zvládání neúspěchů v životě

Barbora Zacharová
Věděla jsem, že na seminář potřebuji, sice jsem netušila proč, ale byla jsem o tom přesvědčená. 2 dny před kurzem to dalo smysl. S mamkou jsem měla rozhovor, který sice nebyl nijak nepříjemný, ale otevřel vše, co jsem si myslela, že zmizelo pod šátkem konfrontace… no asi to nebyla konfrontace 😀 Díky kurzu jsem pochopila mnoho slov, kterým jsem nerozuměla, a tak vím, že máma je milá a sociální osoba. Naše valence a engramy budeme muset vyřešit jinak než označením sociální a antisociální 😀
… jo, vážně se těším, až bude muset být součástí kurzu ALM. Bylo to fajn a konečně vím, že jsem toto téma pochopila ze všech úhlů pohledu. Jako vždy DĚKUJI za práci, kterou scientologie/dianetika dělá.

Jiřka Hlasivcová
Vždy jsem věděla, že celý život potkávám a budu potkávat lidi, kteří se mě budou snažit určitým způsobem potopit a udělat mi v mém životě zle. Budou podceňovat mou osobnost a mé snažení dosáhnout cíle. Některým se to dokonce i povedlo, i když se na první pohled zdálo, že nebudou žádnými škůdci. Tento seminář mi ale ukázal, jak tyto lidi poznat dřív, než mi stačí uškodit. Také jakým způsobem s nimi jednat a nenechat nic proniknout do mé mysli a tím se nechat odradit… JH

Monika Kafková
Oživila jsem si informace, které se týkají tohoto tématu. Uvědomila jsem si, co přítomnost některých lidí v mém životě způsobuje a proč se objevily určité změny, když jsem tuto komunikaci odstřihla nebo zvládla dle mé integrity. Největší přínos pro mne bylo, že PTS stav není špatný, ale špatné je ho nezvládat a nenechat si pomoct.

Základní studijní příručka
Úžasný kurz, který Vám dá nový smysl a náboj se učit něco nového. Nikdo není nikdy na učení se něčeho nového starý, chce to mít jen dobré know-how, jak to dělat správně. Myslím, že tuhle příručku (kurz) by měli povinně nastudovat všichni učitelé, a ne pak psát poznámky typu: „vás syn při hodině leží na lavici.“ M.K.

Absolvováním tohoto kurzu, jsem dostala reálný pohled na studijní bariéry, které mi bránily v plynulém a efektivním studiu, jež mělo vést k maximálním ziskům z něj. Uvědomila jsem si jakých chyb jsem se dopouštěla a zároveň jsem na ně nalezla odpovědi. Vědomosti získané z této příručky mohu využít nejen ke svému vlastnímu studiu, ale mohu tak i efektivně pomoci druhým, kteří narazí na stejný problém – bariéru. R.M.

Pro mě velmi hodnotná data, která mi pomůžou být v životě stále lepší, než včera. Navíc mi umožní efektivně pomoct ostatním, když u nich zaznamenám nějakou studijní bariéru. Sama budu schopná naučit se cokoli, co se budu chtít naučit. Poznání, že učení není mučení, je vskutku povznášející 🙂 Těším se na nové výzvy a na tréninkem vytříbenější a vytříbenější studium ! L.M.

Naučila jsem se rozpoznávat bariéry při studiu, umím je efektivně vyřešit. Znám jejich projevy. Všechno z kurzu můžu aktuálně využívat při svém studiu a do budoucna můžu pomáhat studovat i lidem ze svého okolí. Vím, že pokud děti (nebo i dospělé) něco nudí, nemají pozornost na učení nebo jsou ze studia unavení, nepomůže jim opakování, ale například jim můžu ukázat, jak to reálně funguje, poř.jim pomůžu najít slova, kterým nerozumí a objasnit je. Janča

Dianetika
Po nastudování této knihy, jsem získal velké porozumění tomu, odkud pramení všechny potíže, které člověk v životě má, a rovněž jsem získal jistotu, že existuje naprosto precizní technologie, která pomůže člověku se těchto potíží zbavit. Nyní je mi jasné, čemu člověk musí u sebe i jiných čelit, a že je skutečně potřeba na sobě pracovat, aby člověk mohl žít lepší život a byl schopen i svému okolí pomoci se zlepšovat. Je to vynikající kniha! M.K.

Uvědomila jsem si, proč se lidé chovají tak, jak se chovají. Často to nejsou oni, ale jejich reaktivní mysl. Důležité zjištění je, že ve chvílích, kdy je člověk v „bezvědomí“, je důležité nemluvit. I vlídným slovem mu můžu ublížit. U několika lidí, jsem si zkusila odhadnout, jaké engramy asi tak mají, hlavně u mé dlouholeté kamarádky, díky které jsem se do studia pustila. Chtěla jsem zjistit, proč se její psychicky i fyzický stav zhoršuje. Teď už mám informace, čím to může být a jak jí pomoci.

„Kniha Dianetika je vééélká kniha ale mohla by být ještě obsáhlejší. Informace v ní, však mají obrovskou váhu. Konfrontovat takovouto tlustou knihu, plnou nových informací nebylo jednoduché, ale každou řádkou každou kapitolou jsem věděla více, více a více mi otevírala oči. Získala jsem mnohem větší porozumění mému dřívějšímu chování, chování toho co se mi v životě dělo a děje ale to nejcennější pro mě bylo, že jsem dostala větší motor zvládat věci ve svém životě, protože v takovém stavu v jakém jsem, s tím vším co mě oblivňuje, fakt už více být nechci.

Uvědomila jsem si, jakou sílu může mít reaktivka a co dokáže napáchat a pokud s ní člověk nic nedělá, tak ji nechává moc a jedinec prohrává. Jedinec má jen dvě možnosti, buď máknout a svůj život dát do pořádku a nebo nechat působit reaktivku a tím pádem být jen loutkou.
Nastudujte si tuto knihu, páč vás „nakopne“ se svým životem opravdu něco udělat
Máme obrovskou výhodu, že máme technologii, tak se nenechte přemlouvat a makejte, můžete být lepší a to je ta největší odměna pro všechny.“ Zlatuše Ulahelová 18.2.2019
Dianetika, na svou dobu převratná literatura o lidské mysli, mě překvapila použitelností v širokém měřítku pro spoustu oborů v lidském životě a jednoduchostí ve své logice – např. Soudní Dianetika. Mně osobně se líbí, že můžu ulevit svým blízkým od problémů, které je tíží s pomocí dianetické terapie. Pokud se lidé v mém okolí zraní, budu se snažit zachovat ticho, aby se neukládaly nové engramy. Jsem vděčná autorovi za praktické rady auditorům, je to prostě úplný návod, jak si v auditingu počínat co nejefektivněji – ať už budu v pozici precleara nebo auditora, vím, že se to dá dobře zmáknout 🙂 L.T.