VÝSLEDKY SCIENTOLOGIE

 

S technologií L. Rona Hubbarda (LRH) jsem se setkal v roce 2008, kdy jsem se „náhodou“ 🙂 potkal s majitelem plzeňského centra. V té době jsem sportoval, studoval a po víkendech 1x – 3x v měsíci jezdil po tanečních akcích, kde jsem se dostal k drogám. Ty se se mnou táhly cca 3 roky, kde můj život šel postupně směrem dolu, ale to jsem v té době neviděl. Můj život byl jedna velká párty s denním tréninkem atletiky a nezodpovědným studiem VŠ.

Po vyhodnocení oxfordského testu jsem to dostal černé na bílém. Na základě toho jsem se rozhodl nastudovat kurz Osobní hodnoty a integrita. Tento kurz byl pro mě zlomový. Zjistil jsem, že mnoho věcí, které dělám, dělám sám proti sobě a svému přesvědčení, proti svému okolí a bohužel i proti opravdovým přátelům. Drogy jsem díky tomuto kurzu přestal brát a uvědomil jsem si, co vše to se mnou udělalo.

Od té doby jsem absolvoval mnoho přednášek, seminářů a nastudoval další kurzy a knihy od LRH do života, které mě postupně dostali do stavu, který jsem předtím neznal – zodpovědnost za sebe své okolí, opravdová komunikace s lidmi, jak správně a efektivně studovat, lepší kontrola svých činností, plánování a plnění osobních cílů, duševní vyrovnanost, větší chuť do života, jak zvládat práci a jak mohu pomoci druhým.

Od té doby se můj život o 1000% změnil k lepšímu. Dostal jsem chuť na sobě pracovat, v mém životě se mi stabilně daří a mohu pomáhat ostatním, což jsem měl v sobě zakódované a díky LRH jsem to našel mám nástroje pro zvládání života.

Držte si svůj vlastní názor a zkušenosti, nenechte si do toho, co je pravda pro vás, od nikoho kecat. To je jediné, co mě osobně brzdilo a už nikdy brzdit nebude. Děkuji teamu Dianetického centra v Plzni za jejich svělou práci a ochotu pomáhat lidem a zlepšovat jejich životy.

S pozdravem všem dobrým lidem

L. B. z Plzně

 

Můj ŽIVOT byl trochu smutný, neuměla jsem se radovat a viděla jsem spíš
negativní věci, které se kolem mě dějí, měla jsem spoustu strachů-o své
děti, rodinu, o zdraví, o přátele, o majetek, to všechno způsobovalo jeden
velký stres v mém životě. Neuměla jsem si poradit v běžných situacích jako
je výchova dětí, vztahy s rodiči, s partnerem, jak nastavit procesy ve svojí
firmě, aby prosperovala a hlavně jak vést spokojený a radostný život? Co je
vlastně jeho smyslem?
Nedokážu ani slovy popsat, jak báječné je vidět svět růžový a ne šedivý,
jaké to je, když věci fungují podle toho, jak si to přejete, ať už ve firmě,
tak v rodině. Nejvíce by vám o tom mohl povědět můj manžel, znal mě jako
věčně smutnou a nespokojenou osobu, nevěří svým očím, že se dokážu každý den
smát a vidět svět optimisticky, i přes to, že jsme se měli vždycky moc rádi,
trávili jsme život v hádkách, myslím, že bez LRH bychom to dodnes považovali
za normální, ale normální to není. Normální je skvěle komunikovat, nehádat
se a dávat si pocit jistoty a úcty-a věřte nebo ne, jde to! Na technologii
LRH obdivuju, že je naprosto jednoduchá, praktická a že z nás dělá
šťastnější bytosti.

S přáním pěkného dne,

Bc. Jana Silovská

 

Před 6 lety se mi začalo z nejasných důvodů dařit hůř než dříve. Byl jsem často nemocný a měl obavy, které byly vlezlé a neurčité. Snažil jsem se přijít na to, proč to tak je, ale moc se to nelepšilo. Navštívil jsem tedy asi před 2 lety DC v Plzni a udělal si test osobnosti, který dopadl tak jak jsem se tehdy cítil. Zúčastnil jsem se přednášky Anatomie lidské mysli a začal studovat kurzy. Dozvěděl jsem se, jak moc je důležité umět komunikovat, jaká je spojitost mezi tím být čestný a nemocemi, které pramení z nečestnosti a z nekomunikovaného útlaku od okolních lidí. Snažil jsem se neustále používat to, co jsem si nastudoval a cítil se z toho lépe. Najednou jsem se stal více klidným a jistým a začal jsem těmto technikám plně důvěřovat. A tak jsem absolvoval Nápravu života, kde jsem si přišel na spousty důležitých zisků. Každý den po tomto procesu jsem se cítil skvěle, v přítomnosti, bez vkrádavých myšlenek. Po dokončení jsem si znovu udělal test osobnosti, který vyšel o poznání lépe než-li tehdy a naprosto korespondoval s tím, jak jsem to cítil já. Každému to doporučuji a přeji si, aby se každý mohl zlepšit, tak jako já.

S pozdravem

D. P. z Plzně