Čisté tělo, čistá mysl

Jste někdy bez jakéhokoli zjevného důvodu unavení nebo máte pocit, jako by vám někdo vysál veškerou energii? Cítili jste se někdy jako zdřevěnělí a bez života? Cítíte se méně bdělí a vědomí než dříve?

Pravda je, že náš svět je zamořený toxickými látkami, které ničí život. Podrobné studie ukazují, že znečišťující elementy, drogy a zbytky chemikálií zůstávají v lidském těle. Tam mohou otupovat smysly, zamlžovat myšlení a dokonce způsobovat množství nemocí. A co je horší, blokují jakýkoli stabilní pokrok k duševní a duchovní pohodě.

Řešení existuje. V této knize L. Ron Hubbard detailně popisuje své monumentální objevy a výsledný Purifikační program – jediný účinný program, který odstraňuje ničivé účinky drog a toxinů. Stovky tisíc lidí tento program podstoupili a žijí dnes šťastnější, vnímavější a bdělejší život.

Objednejte si knihu Čisté tělo, čistá mysl za 380 Kč

    Knížku si můžete vyzvednout na naší adrese.

    Nebo Vám knihu můžeme zaslat poštou, stačí vyplnit tento formulář s Vaší adresou. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s informací o zaslání knížky.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše poznámka