Základy myšlení – DVD

Základy myšleníCo je „smyslem“ života? Mnozí z nás strávili celý svůj život hledáním odpovědi na tuto odvěkou otázku. Ale co když ty odpovědi stále ležely před vámi a stačilo mít jen nástroje, jak se k nim dostat?

Tato kniha a DVD vám ukáže porozuhodnou cestu,
na které mistrovsky zvládnete nástroje života a získáte ten nejdůležitější objev, jaký kdy učiníte- znalost vás samých.

Naučte se a okamžitě používejte základní procesy a principy, které definují primární architekturu toho, jak funguje život. Získejte kompletní porozumění mysli, ducha a života. Poznejte to, co motivuje vaše činnosti a činnosti ostatních, a odstraňte překážky pro úžasný potenciál, který máte uzamčen uvnitř sebe. Život je hra- a naprosto jednoduše, tady jsou pravidla. Můžete být štastnější , schopnější a hrát lepší hru, a užívat si všeho co život nabízí.

Toto je tedy základní teorie a praxe Scientologie, která obsahuje objevy zahrnující každý aspekt života, včetně objevů, jako je:

 • Akční cyklus, co se skrývá pod neustálým koloběhem tvoření, přežití a zničení- koloběhem, který se v životě zdá být nevyhnutelný, který je ale ve skutečnosti jen zdánlivostí.
 • Stavy existence, které zahrnují veškerý život a žití- a s jejichž pomocí může člověk skutečně být.
 • Osm dynamik, do nichž se člení veškerý život a pomocí nichž může člověk rozkrýt hádanku vlastní existence.
 • Trojúhelník afinity, reality a komunikace, který odhaluje a vysvětluje principy, které spočívají v základech skutečných mezilidských vztahů.
 • Části člověka, zevrubné vysvětlení ducha, mysli a těla, jejich anatomii a vzájemný vztah v každé bytosti.
 • Důvod proč, který odpovídá na otázky toho „o čem to vlastně celé je“, a popisuje základní prvky přežití, štěstí a samotného života
 • Scientologické procesy, které uvolňují životní sílu, jíž jste vy

S touto knihou se nebudete jednoduše „učit“- objevíte tyto principy sami pro sebe. Protože toto je Scientologie- vědění o vás.

Objednejte si DVD Základy myšlení za 600 Kč

  DVD si můžete vyzvednout na naší adrese.

  Nebo Vám DVD můžeme zaslat poštou, stačí vyplnit tento formulář s Vaší adresou. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s informací o zaslání DVD.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Vaše poznámka