Děti

 

Výchova šťastného a zdravého dítěte není něco, co by se většina rodičů učila. Ve skutečnosti dělají během celé výchovy jenom samé chyby, třebaže s tím nejlepším úmyslem. V důsledku toho se v rodinách příliš často setkáváme se špatnými poměry spojenými s neustálým napětím mezi rodiči a 155430dětmi. Nejsou to přirozené poměry.
Ve skutečnosti se tomu lze zcela vyhnout. L. Ron Hubbard vyvinul mnoho metod, aby v dětech- a jejich rodičích- rozvinul to nejlepší. V této brožurce se dočtete o některých z těchto metod a objevů týkajících se toho, jak vychovat dítě, aniž byste zlomili jeho ducha, jak mít dítě, které je ochotné přispět rodině, a jak můžete dítěti pomoci rychle překonat každodenní rozčílení a trápení v životě. Výchova dítěte by měla být radostí. A může to tak být.
Ve skutečnosti to může být ze všech lidských zážitků ten, který přináší nejvíce uspokojení. Používání scientologických principů při výchově dětí může zaručit, že děti budou šťastné, milující a produktivní a že se stanou hodnotnými členy společnosti, ve které žijí.

  Chci konzultaci zdarma

  Volejte 774 320 664.

  Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s potvrzením schůzky.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Vaše poznámka (jaký čas se Vám hodí, jaký problém řešíte)

   Chci získat knížku na toto téma

   Knížku si můžete vyzvednout na naší adrese, cena knížky je 150 Kč.

   Nebo Vám knihu můžeme zaslat poštou, stačí vyplnit tento formulář s Vaší adresou. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s informací o zaslání knížky.

   Vaše jméno (vyžadováno)

   Váš email (vyžadováno)

   Vaše adresa

    Chci se zeptat

    Volejte 774 320 664.

    Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s odpovědí na Vaši otázku.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše otázka