Součásti porozumění

 

Knihy o sebe zlepšení, rozhlas a televize, lidé, kteří cestují a přednášení o tom, jak pomoci sám sobě- to vše nabízí bezpočet řešení problémů týkajících se porozumění životu. Nekonečný proud lidských obtíží se však neřeší. V této brožurce L. Ron Hubbard oslovuje mnohem podstatnější věci než všechna takováto ,,řešení´´ a poskytuje základní vědomosti o tom,
co skutečně vytváří porozumění. K čemu vám tyto vědomosti jsou? Když víte, z čeho se
ve skutečnosti porozumění skládá, máte prostředky k tomu, jak zvládat život samotný. To znamená, že máte nástroje k tomu, abyste mohli zvýšit své porozumění čemukoli a komukoli- včetně lidí, které znáte a s nimiž přicházíte do styku. Tyto vědomosti vám umožní pomoci druhým, kteří zažívají trápení zapříčiněné nedorozuměními, odlišnými názory, rozpadlými vztahy a jinými těžkostmi, které činí z lidského života155501 dlouhou řadu utrpení. Poznáte, z jakých součástí se porozumění skládá, v jakém jsou vzájemném vztahu a jak společně přináší porozumění. S dovednostmi, které člověk získá studiem základů zde obsažených, může pomoci ostatním opět porozumět svým bližním a světu kolem sebe. Ačkoli je zde obsažena pouze část z úplné technologie vyvinuté na toto téma panem Hubbardem, stačí to k tomu, abyste změnili svůj přístup k životu. Použití této technologie vám pomůže uspět v každé stránce lidského chování. Pokud je nedostatek porozumění opravdu zdrojem lidských problémů, představte si jeho možnosti bez této překážky. Miliony lidí, které používají tyto dovednosti, dosahují výšin, o nichž kdysi jenom snili, a úspěšně pomáhají ostatním k témuž.

  Chci konzultaci zdarma

  Volejte 774 320 664.

  Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s potvrzením schůzky.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Vaše poznámka (jaký čas se Vám hodí, jaký problém řešíte)

   Chci získat knížku na toto téma

   Knížku si můžete vyzvednout na naší adrese, cena knížky je 150 Kč.

   Nebo Vám knihu můžeme zaslat poštou, stačí vyplnit tento formulář s Vaší adresou. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s informací o zaslání knížky.

   Vaše jméno (vyžadováno)

   Váš email (vyžadováno)

   Vaše adresa

    Chci se zeptat

    Volejte 774 320 664.

    Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s odpovědí na Vaši otázku.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše otázka