Emoční tónová škála

 

Jak často jste slyšeli někoho říkat: ,,Já ho nechápu?“ Nerozumné, nepředvídatelné činy se občas zdají být mezi našimi blízkými něčím naprosto běžným. Ve skutečnosti zde nikdy neexistovala funkční metoda, jak spolehlivě předvídat lidské chování- až nyní. L. Ron Hubbard vyvinul právě takovou metodu, metodu, která je použitelná na všechny lidi bez výjimky. S těmito údaji je možné přesně předpovědět případné chování potencionálního manželského nebo obchodního partnera, 155642zaměstnance nebo přítele, dříve, než s nimi navážete nějaký vztah. Riziku zahrnutému ve vzájemném mezilidském působení se můžeme vyhnout úplně nebo ho minimalizovat, když umíme spolehlivě předvídat, jak se lidé budou chovat. Když informacím z této brožury porozumíte a budete je používat, budou všechny stránky lidských vztahů produktivnější a uspokojivější. Budete vědět, s kým se stýkat a komu se vyhnout, a budete schopni pomoci těm, kteří se zmítají v nepříjemných situacích s druhými. Představte si, že budete zanedlouho vědět, jak se lidé budou chovat v jakékoli dané situaci. Něco takového je možné a vy můžete být schopni to předvídat vždy a pokaždé.

  Chci konzultaci zdarma

  Volejte 774 320 664.

  Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s potvrzením schůzky.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Vaše poznámka (jaký čas se Vám hodí, jaký problém řešíte)

   Chci získat knížku na toto téma

   Knížku si můžete vyzvednout na naší adrese, cena knížky je 150 Kč.

   Nebo Vám knihu můžeme zaslat poštou, stačí vyplnit tento formulář s Vaší adresou. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s informací o zaslání knížky.

   Vaše jméno (vyžadováno)

   Váš email (vyžadováno)

   Vaše adresa

    Chci se zeptat

    Volejte 774 320 664.

    Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s odpovědí na Vaši otázku.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše otázka