Integrita a poctivost

 
Co způsobuje, že se lidé stahují ze života? Bezstarostné dítě vyroste v zamlklého a ostražitého dospívajícího. Žena, která je úspěšná ve své kariéře, opouští jeden osobní vztah za druhým a trpí nedostatkem úcty sama k sobě. Důchodce se na svůj život a rozhodnutí, která udělal, dívá s lítostí. Pro tyto až příliš běžné scénáře existuje důvod. Nejsou ,,pouhou náhodou´´ a nejsou ani osudem. L. Ron Hubbard nashromáždil obrovské množství výsledků z výzkumu, který se přímo zabývá 155126základním důvodem, proč se někdo stáhne od ostatních a ztratí svou integritu, a řeší ho. Vyvinul přesný způsob, jak můžete lidem pomoci znovu získat jejich pocit čestnosti a vlastní hodnoty. Není třeba, aby zničené sny a lítost nad minulosti přetrvávaly a odtahovaly lidi z účasti na přítomnosti.

Existuje mechanizmus, který způsobuje, že se lidé stahují od vztahů, rodin, skupin a také od svých snů. A takovéto situace je možné napravit. V této brožurce zjistíte, jak můžete pomoci ostatním obnovit jejich integritu a jejich chuť do života. Je to nový pohled na starý problém a to znamená, že už nemusíte dál bezmocně sedět a pozorovat muka ostatních. Namísto toho budete mít k dispozici prostředky, které taková trápení dokážou zcela vyřešit.

  Chci konzultaci zdarma

  Volejte 774 320 664.

  Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s potvrzením schůzky.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Vaše poznámka (jaký čas se Vám hodí, jaký problém řešíte)

   Chci získat knížku na toto téma

   Knížku si můžete vyzvednout na naší adrese, cena knížky je 150 Kč.

   Nebo Vám knihu můžeme zaslat poštou, stačí vyplnit tento formulář s Vaší adresou. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s informací o zaslání knížky.

   Vaše jméno (vyžadováno)

   Váš email (vyžadováno)

   Vaše adresa

    Chci se zeptat

    Volejte 774 320 664.

    Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s odpovědí na Vaši otázku.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše otázka