Jak řešit konflikty

155728

Zdá se, že lidé často mívají problémy vyjít jeden s druhým. Rodiny se hádají, sousedi jsou k sobě nevraživí, státy proti sobě navzájem bojují. Musí tomu tak být? Antropologové, sociologové, psychologové a další říkají, že ano. Tvrdí
na základě pozorování dlouhé historie nesnášenlivého chování lidí, že člověk má zvířecí instinkty nebo že je
ve své pravé podstatě násilnický a antisociální. Popravdě řečeno, člověk je spíše mírumilovný, ale může být jako jedinec i jako kolektiv dohnán k nenávisti a násilí.
Při zkoumání příčin násilí odhalil L. Ron Hubbard základní a přirozený zákon lidských vztahů, který vysvětluje, proč je tak často těžké konflikty mezi lidmi napravit. Poskytl tím nesmírně cenný prostředek, který umožňuje vyřešit každý konflikt, ať už mezi sousedy, spolupracovníky či dokonce státy. V této knize zjistíte, jak pomoci jiným vyřešit jejich názorové rozdíly a obnovit pokojné vztahy. Mír a harmonie mezi lidmi může být více než pouhý sen. Rozsáhlé používání tohoto zákona změní sen ve skutečnost.

Chci konzultaci zdarma

Volejte 774 320 664.

Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s potvrzením schůzky.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše poznámka (jaký čas se Vám hodí, jaký problém řešíte)

Chci získat knížku na toto téma

Knížku si můžete vyzvednout na naší adrese, cena knížky je 150 Kč.

Nebo Vám knihu můžeme zaslat poštou, stačí vyplnit tento formulář s Vaší adresou. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s informací o zaslání knížky.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše adresa

Chci se zeptat

Volejte 774 320 664.

Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s odpovědí na Vaši otázku.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše otázka