Řešení pro nebezpečné prostředí

 

Žijeme ve velice riskantním světě, v prostředí, které je plné nebezpečí. Díváte-li se na televizní 155016zprávy nebo čtete-li denní tisk, jste vystaveni denní dávce loupení, znásilňování, občanských nepokojů, vražd, požárů, zemětřesení, potop a hladomorů. Stává se vám někdy, že jste rozrušeni tím, co se děje kolem vás? Cítíte se bezmocní, neschopní mít tyto události pod kontrolou? Pocítili jste občas dokonce strach? V této brožuře L. Ron Hubbard tento jev nebezpečného prostředí podrobně probírá a poskytuje metody, které vám nejen pomohou překonat vaše strachy, ale umožní vám pomoci i druhým. Když jsou tyto informace použity v širokém měřítku, mají za následek velice uklidňující vliv a umožňují lidem vést šťastnější životy. Použity v individuálním měřítku-vámi- obohatí život vaší rodiny, přátel i společníků.

  Chci konzultaci zdarma

  Volejte 774 320 664.

  Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s potvrzením schůzky.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Vaše poznámka (jaký čas se Vám hodí, jaký problém řešíte)

   Chci získat knížku na toto téma

   Knížku si můžete vyzvednout na naší adrese, cena knížky je 150 Kč.

   Nebo Vám knihu můžeme zaslat poštou, stačí vyplnit tento formulář s Vaší adresou. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s informací o zaslání knížky.

   Vaše jméno (vyžadováno)

   Váš email (vyžadováno)

   Vaše adresa

    Chci se zeptat

    Volejte 774 320 664.

    Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s odpovědí na Vaši otázku.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše otázka