Nástroje pro práci

 

Prudce klesající produktivita, rozsáhlé propouštění, nevlídné vztahy mezi vedením a pracovníky, 154933nekompetence vedoucích pracovníků a nečestná obchodní jednání, to všechno lidi na pracovišti neustále trápí. Není divu, že se práce pro miliony lidí stává zdrojem stresu a úzkosti. Jak zvýšit pracovní výkonnost a produktivitu, jak zvládat rozčilení a zmatky na pracovišti a jak překonávat vyčerpání, to všechno jsou záležitosti, které se týkají pracovníka stejně jako ředitele podniku. Jejich vyřešení by přineslo nejenom větší pocit bezpečí, ale i větší spokojenost. Tato brožurka obsahuje některé z velkého množství principů a technik L. Ron Hubbarda, vyvinutých pro používání na pracovišti. Práce nejen, že může přinášet uspokojení a naplnění, ale jako hlavní činnost životů většiny z nás by ho přinášet měla. Použití údajů v této brožuře vám toho pomůže dosáhnout.

  Chci konzultaci zdarma

  Volejte 774 320 664.

  Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s potvrzením schůzky.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Vaše poznámka (jaký čas se Vám hodí, jaký problém řešíte)

   Chci získat knížku na toto téma

   Knížku si můžete vyzvednout na naší adrese, cena knížky je 150 Kč.

   Nebo Vám knihu můžeme zaslat poštou, stačí vyplnit tento formulář s Vaší adresou. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s informací o zaslání knížky.

   Vaše jméno (vyžadováno)

   Váš email (vyžadováno)

   Vaše adresa

    Chci se zeptat

    Volejte 774 320 664.

    Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s odpovědí na Vaši otázku.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše otázka