Dynamiky existence

 

Člověk se po staletí snažil najít své místo v tomto materiálním světě. Jaké má postavení
ke zbytku všeho živého a ke svým bližním? Jakou má skutečně zodpovědnost a komu je vlastně odpovědný? Nebyl schopen dojít k jednoznačným odpovědím. Nenašli je staří Řekové ani materialističtí učenci dnešní doby. A tak to zůstalo až do okamžiku, kdy L. Ron Hubbard zrealizoval cíl, o který dlouho usiloval: objevil sjednocující princip, který se vztahuje na veškerý život, společný jmenovatel, 155045pomocí kterého by bylo možno všechny lidi (a ve skutečnosti i veškerý život) pochopit. Z toho vzešla lavina objevů, které vrhly nové světlo na podstatu člověka a života. Principy uvedené v této brožuře poskytují řešení na pradávné morální dilema – co je správné a co je špatné – a přinášejí novou úroveň rozumného myšlení a jednání. S jejich pomocí je nyní člověk schopen uspořádat různé činitele v životě, pokaždé si vybírat správné řešení tam, kde má více možností, a získat nový pohled na směry, kterými se může v životě dát. Pan Hubbard tyto principy rozvinul ve svých dalších četných dílech a přednáškách. Ale to, co následuje, představuje základ a přináší s sebou praktický postoj k úspěšnému životu, používaný miliony lidí.

  Chci konzultaci zdarma

  Volejte 774 320 664.

  Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s potvrzením schůzky.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Vaše poznámka (jaký čas se Vám hodí, jaký problém řešíte)

   Chci získat knížku na toto téma

   Knížku si můžete vyzvednout na naší adrese, cena knížky je 150 Kč.

   Nebo Vám knihu můžeme zaslat poštou, stačí vyplnit tento formulář s Vaší adresou. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s informací o zaslání knížky.

   Vaše jméno (vyžadováno)

   Váš email (vyžadováno)

   Vaše adresa

    Chci se zeptat

    Volejte 774 320 664.

    Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s odpovědí na Vaši otázku.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše otázka