Základy public relation

 

Public relations (vztahy s veřejností) poskytuje metody k tomu, jak komunikovat své myšlenky a dosáhnout toho, aby byly akceptovány- schopnost absolutně nezbytnou, když se člověk snaží 155610prosazovat nové myšlenky. Je to způsob, jak získat podporu pro své projekty a aktivity. Public relations se dříve používalo velice omezeně, neboť bylo obecně považováno za metodu k získání publicity. Postrádalo některé velice důležité prvky. Z důvodu pokroku učiněného některými důležitými objevy v Scientologii se celá tato aktivita stala výrazně použitelnější a efektivnější. Zdokonalení public relations L. Ron Hubbardem učinilo tento předmět nejen nepostradatelným pro jakoukoli skupinu nebo jednotlivce, ale odstranilo dříve neodmyslitelná omezení, která tento předmět měl. Přestože je celá technologie public relations rozsáhlá, budou mít základní principy obsažené v této brožuře obrovskou hodnotu pro kohokoli, kdo má hodnotný cíl.

  Chci konzultaci zdarma

  Volejte 774 320 664.

  Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s potvrzením schůzky.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Vaše poznámka (jaký čas se Vám hodí, jaký problém řešíte)

   Chci získat knížku na toto téma

   Knížku si můžete vyzvednout na naší adrese, cena knížky je 150 Kč.

   Nebo Vám knihu můžeme zaslat poštou, stačí vyplnit tento formulář s Vaší adresou. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s informací o zaslání knížky.

   Vaše jméno (vyžadováno)

   Váš email (vyžadováno)

   Vaše adresa

    Chci se zeptat

    Volejte 774 320 664.

    Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s odpovědí na Vaši otázku.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše otázka