Příčina útlaku

 
Proč jsou někteří lidé častěji nemocní než ostatní? Proč jsou někteří lidé náchylní k nehodám? A existuje důvod, proč někteří lidé žijí svůj život na emoční houpačce, jeden 155229 den se jim daří a další den se mají špatně? Je pro to vysvětlení a nemá nic společného s bohy, osudem nebo postavením hvězd. Skutečný důvod, který tyto jevy zapříčiňuje a přináší jejich řešení, byl vysvětlen v Scientologii. L. Ron Hubbard dokázal prohlédnout složitosti lidského chování a objevit činitele, které vysvětlují projevy útlaku u lidí. Neboť to, co způsobuje tyto zdánlivě nahodilé události, je utlačování jinými lidmi. Ve výňatcích z jeho děl, ze kterých je tato brožura sestavena, objevíte jak poznat lidi, kteří vám přejí něco špatného a ty, kteří by měli být vašimi přáteli. Zjistíte, proč se vede některým lidem v životě špatně a jak jim můžete pomoci opět získat zdraví, štěstí a spokojenost. Dozvíte se o mechanizmech, které tuto zhoubnou a přesto velice běžnou situaci způsobují, a o způsobech jak tomu čelit. Jsou to informace, které by mohly skutečně viditelně a okamžitě změnit váš život, stejně jako změnily životy ostatních lidí.

  Chci konzultaci zdarma

  Volejte 774 320 664.

  Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s potvrzením schůzky.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Vaše poznámka (jaký čas se Vám hodí, jaký problém řešíte)

   Chci získat knížku na toto téma

   Knížku si můžete vyzvednout na naší adrese, cena knížky je 150 Kč.

   Nebo Vám knihu můžeme zaslat poštou, stačí vyplnit tento formulář s Vaší adresou. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s informací o zaslání knížky.

   Vaše jméno (vyžadováno)

   Váš email (vyžadováno)

   Vaše adresa

    Chci se zeptat

    Volejte 774 320 664.

    Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s odpovědí na Vaši otázku.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše otázka