Úkoly a cíle

 

Jak člověk dosáhne toho, aby se něco udělalo? Jak uskuteční své sny nebo jak dovede plán ke zdárnému konci? Zdá se, že mnozí z nás mají neuskutečněné cíle nebo  nedokončené plány a 154725mnozí z nás čelí úkolům, které vypadají jako zdrcující, nebo dokonce nedosažitelné. To platí nejen pro jedince, ale i pro firmy a dokonce i pro státy. Dějiny jsou plné nezdařených projektů. Při zkoumání předmětu organizování vyvinul L. ron Hubbard nevídaně rozsáhlý soubor technologie, aby jakékoli skupině zajistil úspěch. Při té příležitosti také poskytl řešení pro to nejběžnější selhání: neschopnost uskutečnit plány. V této brožuře objevíte jak dosáhnout doslova každého cíle, velkého či malého. Plány je možné zdárně uskutečnit, ale musíte podniknout mnoho nesmírně důležitých kroků jeden
za druhým. Dozvíte se, jaké to jsou kroky a jak je používat na cokoli- osobní ambice, rodinu,skupinu, podnikání a další. Dozvíte se, že vaše sny se mohou uskutečnit.

  Chci konzultaci zdarma

  Volejte 774 320 664.

  Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s potvrzením schůzky.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Vaše poznámka (jaký čas se Vám hodí, jaký problém řešíte)

   Chci získat knížku na toto téma

   Knížku si můžete vyzvednout na naší adrese, cena knížky je 150 Kč.

   Nebo Vám knihu můžeme zaslat poštou, stačí vyplnit tento formulář s Vaší adresou. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s informací o zaslání knížky.

   Vaše jméno (vyžadováno)

   Váš email (vyžadováno)

   Vaše adresa

    Chci se zeptat

    Volejte 774 320 664.

    Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s odpovědí na Vaši otázku.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše otázka