Vyšetřování

 

Mnoho lidí prochází životem metodou pokusu a omylu a hledají důvody, které by vysvětlily, proč se jejich projekty zlepšují nebo proč upadají, proč jsou úspěšné nebo proč nejsou. Dohady a tušení však nejsou velmi spolehlivé. A bez znalostí toho, jak skutečně vyšetřovat situace, dobré nebo špatné, a získat pravdivá fakta, je člověk vydán napospas moři nevyhodnocených informací. Přesné vyšetřování je ve skutečnosti něco, s čím se setkáváme jen velice zřídka.
U věcí, kterým 155325člověk nerozumí, má tendenci přijmout první nabídnuté vysvětlení ať je jakkoli chybné. A to je důvod, proč vyšetřovací technologie nebyla ve skutečnosti používána ani vylepšena. L. Ron Hubbard však udělal
na poli logiky a uvažování objev, který vedl k vývoji prvního efektivního způsobu, jak hledat a pokaždé najít skutečné příčiny věcí. Když člověk ví, jak vyšetřovat, dává mu to moc proplouvat náhodnými fakty a názory a přijít se skutečnými důvody úspěchu a selhání v oblasti života. Tím, že člověk skutečně zjistí, proč jsou věci takové, jaké jsou, je schopen situaci- jakoukoli situaci- napravit a zlepšit. To je pro lidi ze všech sfér života neocenitelná technologie.

  Chci konzultaci zdarma

  Volejte 774 320 664.

  Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s potvrzením schůzky.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Vaše poznámka (jaký čas se Vám hodí, jaký problém řešíte)

   Chci získat knížku na toto téma

   Knížku si můžete vyzvednout na naší adrese, cena knížky je 150 Kč.

   Nebo Vám knihu můžeme zaslat poštou, stačí vyplnit tento formulář s Vaší adresou. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s informací o zaslání knížky.

   Vaše jméno (vyžadováno)

   Váš email (vyžadováno)

   Vaše adresa

    Chci se zeptat

    Volejte 774 320 664.

    Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s odpovědí na Vaši otázku.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše otázka