Základy organizování

 

Každý si uvědomuje, že lidé by na tom byli lépe, kdyby věci byly lépe zorganizovány. Všichni máme špatné zkušenosti s byrokracií, neosobními vládními institucemi nebo nedbalými obchodními podniky. Problém špatné organizace je vážný a stojí biliony, které jsou proplýtvány kvůli neefektivitě a snížené produktivitě. U jedince je organizace podstatný- a často chybějící- činitel, který rozhoduje o jeho úspěchu. Je také nutností pro to, aby rodina vzkvétala. K tomu, aby člověk dosáhl svých osobních cílů, a nezáleží na tom, zde jsou velké či malé, potřebuje znalost organizace. Jak máte řídit svůj čas, své aktivity a své činnosti, aby to bylo co nejefektivnější a nejproduktivnější? Jak 154846snížit rozptýlení
na minimum? Jak uspořádat své síly, abyste dosáhli toho, co chcete? L. Ron Hubbard si uvědomil, že člověku schází pochopení toho, jak zorganizovat své činnosti stejně jako pochopení své pravé duchovní podstaty. Značná část jeho výzkumu byla zasvěcena objasnění předmětu organizace, úkolu, který plně dokončil. Tato brožurka obsahuje pouze některé z nejzákladnějších principů technologie organizování, kterou vyvinul, ale tyto základy jsou samy
o sobě dostačující k tomu, aby obrovsky zvýšily výkonnost každého snažení, ať skupiny nebo jednotlivce. Chaos a zmatek nejsou pro život přirozenými stavy. Existují pouze tam, kde člověk nechápe přirozené zákony a neřídí se jimi. Nabízíme vám některé z přirozených zákonů organizace a organizování.

  Chci konzultaci zdarma

  Volejte 774 320 664.

  Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s potvrzením schůzky.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Vaše poznámka (jaký čas se Vám hodí, jaký problém řešíte)

   Chci získat knížku na toto téma

   Knížku si můžete vyzvednout na naší adrese, cena knížky je 150 Kč.

   Nebo Vám knihu můžeme zaslat poštou, stačí vyplnit tento formulář s Vaší adresou. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s informací o zaslání knížky.

   Vaše jméno (vyžadováno)

   Váš email (vyžadováno)

   Vaše adresa

    Chci se zeptat

    Volejte 774 320 664.

    Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s odpovědí na Vaši otázku.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše otázka