Řešení na drogy

 

Řekneme-li, že drogy se staly největším utrpením společnosti, zdaleka tím nevystihujeme 155205skutečnou situaci. Tato nákaza se nevyhýbá žádné oblasti života. Nejpatrnějšími vedlejšími produkty jsou zločin a násilí; přesto jsou pokřivená morálka, předčasně ukončená studia a ve skutečnosti také zničené životy neméně vážné a stejně rozšířené. Tento problém se neomezuje pouze na pouliční drogy. Podobně katastrofální následky mají také léky předepisované lékaři a psychiatry, ať se jedná o léky proti bolestem, uklidňující prostředky nebo antidepresiva. L. Ron Hubbard se nezabýval tímto problémem, aby vyřešil tělesné potíže jednotlivců, ale bral to jako pokračování
ve svém hledání cesty k osvobození člověka jako duchovní bytosti, přičemž si musel poradit s jakoukoli překážkou, kterou bylo nutné na této cestě vyřešit. Drogy takovou překážku představovaly. Dokud pan Hubbard nevyvinul fungující program drogové rehabilitace, neexistovalo žádné řešení tohoto problému. Programy podnícené psychiatrií měly mnohem více neúspěchů než úspěchů a některé vyvolaly ještě větší závislost. Další lidé s lepšími úmysly zjistili, že dobré úmysly nestačí. Chyběla jim funkční technologie. Tuto technologii přináší program pana Hubbarda. Jde bezpochyby o nejdůležitější a nejúčinnější program na světě, neboť pomáhá dotyčnému o nejdůkladnější a nejúčinnější program na světě, neboť pomáhá dotyčnému zjistit, proč vůbec bral drogy, dále odstraňuje mentální a duchovní poškození způsobené drogami, očišťuje tělo od dlouho usazených zbytků drog a poskytuje člověku nástroje, které mu umožní zůstat bez drog jednou provždy. Dnes poprvé, jak potvrdí sta tisíce lidí, se lidé závislí na drogách a alkoholu mohou vymanit z této nadvlády a čelit životu s novou životní silou a nadějí. Tato kapitola obsahuje některé základní principy tohoto programu a přináší první skutečné porozumění problému zneužívání látek.

  Chci konzultaci zdarma

  Volejte 774 320 664.

  Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s potvrzením schůzky.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Vaše poznámka (jaký čas se Vám hodí, jaký problém řešíte)

   Chci získat knížku na toto téma

   Knížku si můžete vyzvednout na naší adrese, cena knížky je 150 Kč.

   Nebo Vám knihu můžeme zaslat poštou, stačí vyplnit tento formulář s Vaší adresou. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s informací o zaslání knížky.

   Vaše jméno (vyžadováno)

   Váš email (vyžadováno)

   Vaše adresa

    Chci se zeptat

    Volejte 774 320 664.

    Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s odpovědí na Vaši otázku.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše otázka