Studijní technologie

 

Učil vás během veškerého vašeho studia někdy někdo jak něco studovat?

Dnes lidé ukončí školu neschopni číst nebo psát na úrovni, kterou potřebují k tomu, aby byli schopni si udržet zaměstnání nebo si poradit v životě. To je obrovský problém. Není to tím, že by se tyto předměty nedaly naučit. Co se nevyučuje, je to, jak se učit. Postrádáme tento krok v celém vzdělávání. L. Ron Hubbard vyplnil tuto obrovskou mezeru poskytnutím první a jediné existující technologie jak studovat. Objevil zákony, na kterých je učení založeno, a vyvinul fungující metody, které může použít kdokoli. Tento předmět nazval „studijní technologie“.Tato technologie přináší 155853porozumění základům učení a poskytuje přesné metody překonání všech úskalí, na něž člověk může narazit při studiu.Studijní technologie neznamená rychlé čtení nebo fígle s pamětí. O žádných takových věcech není známo, že by dokázaly zvýšit schopnost člověka pochopit, co studoval, nebo zvýšit  gramotnost. Studijní technologie ukazuje jak studovat, aby člověk určitý předmět pochopil a dokázal ho používat.V této brožuře je obsažen malý kousek z celkového díla studijní technologie, vyvinuté panem Hubbardem. I přesto tento stručný přehled obsahuje základy, které můžete použít, aby vaše studium bylo efektivnější. Pomocí této technologie se kdokoli může naučit jakýkoli předmět.

  Chci konzultaci zdarma

  Volejte 774 320 664.

  Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s potvrzením schůzky.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Vaše poznámka (jaký čas se Vám hodí, jaký problém řešíte)

   Chci získat knížku na toto téma

   Knížku si můžete vyzvednout na naší adrese, cena knížky je 150 Kč.

   Nebo Vám knihu můžeme zaslat poštou, stačí vyplnit tento formulář s Vaší adresou. V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s informací o zaslání knížky.

   Vaše jméno (vyžadováno)

   Váš email (vyžadováno)

   Vaše adresa

    Chci se zeptat

    Volejte 774 320 664.

    Nebo vyplňte tento formulář a my Vás v nejbližší možné době budeme kontaktovat na Vámi uvedenou e-mailovou adresu s odpovědí na Vaši otázku.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Vaše otázka